На Волині чоловік хотів зґвалтувати жінку у сараї


На Волині чоловік, що вже сидів у тюрмі за зґвалтування, намагався знову вчинити злочин сексуального характеру. Це сталося 28 липня. Про це йдеться в ухвалі Камінь-Каширського районного суду, – пише ІА ВолиньPost. Об этом сообщает bt-women.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відомо, що чоловік був засуджений волинським судом у 2014 році на 4 роки позбавлення волі. Утім, 28 липня 2017 року його умовно-достроково звільнили з колонії.

Рівно через два роки, 28 липня 2019 року, він знову намагався зґвалтувати жінку. Так, силоміць схопивши її на руки та занісши до сараю, чоловік намагався проти волі жінки вступити з нею в статеві зносини.

Щоправда, йому не вдалося довести свій лихий умисел до кінця, оскільки потерпіла чинила активний опір, кричала і кликала на допомогу. Тож такі її дії стали наслідком відсутності у кривдника статевої ерекції та прибуття на місце події двох людей, які завадили продовженню вказаних насильницьких дій сексуального характеру.

Відомо, що чоловік розлучений, проживає з матір’ю, непрацевлаштований.

Вину у скоєному злочині він не визнав, має тісні зв`язки та активно спілкується з особами, які зловживають спиртними напоями, та раніше судимими як на території Камінь-Каширського району, так і за його межами.

Зважаючи на це, суд вирішив взяти чоловіка під варту до 28 вересня 2019 року.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/na-volyni-cholovik-khotiv-zgvaltuvaty-zhinku-u-sarai/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя