Працівники “Полтавагазвидобування” про відвідини “Фельдман Екопарку”: “Ми знову відчули себе дітьми сьогодні”


«Фельдман Екопарк» безкоштовно проводить екскурсії і охоче приймає співробітників найбільшої газовидобувної компанії країни «Укргазвидобування» та їхніх дітей. Нещодавно відбувся вже третій візит працівників Полтавської філії компанії до екопарку. Об этом сообщает telegrafist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Територія «Фельдман Екопарку» з кожним роком розширюється. На даний момент у ньому більше трьох тисяч тварин та дванадцять гектарів землі. Близько половини всієї площі — саме для житла тварин. Разом з працівниками «Полтавагазвидобування» завітали й діти. Юлія Набойченко, екскурсовод та організатор подій у «Фельдман Екопарку», розповідає:

Наш парк існує вже близько дев’яти років. За цей час нас відвідали понад чотири мільйони людей з різних частин України та Європи. У нас найбільша кількість тварин у Східній Україні серед зоопарків. Деякі види тварин представлені лише у екопарку Фельдмана. Сьогодні нас відвідала екскурсія з ГПУ «Полтавагазвидобування», і це вже не перший візит газовиків.

Завдяки активному соціальному середовищу у парку Фельдмана прагнуть, щоб дорослі й діти відчули: все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємоповага. Так, на території парку є відкриті контактні центри, де кожен бажаючий може не тільки погодувати тварин спеціальним кормом, а і отримати щирі емоції від спілкування. Ольга, донька працівника компанії, розповіла про свої враження від екскурсії та спілкування з братами меншими:

Я була у екопарку Фельдмана разом із мамою. Побачила дуже багато тварин та різних скульптур. Мені більш за все сподобалося спілкуватися та годувати лемурів, це надзвичайно розумні і милі тваринки.

Навіть дорослі не приховували своїх почуттів до тварин. Микола Капко, працівникї ГПУ «Полтавагазвидобування», акцентує:

Дуже сподобалось, навіть не порівняти з Київським зоопарком. Ми в соціумі живемо по-своєму, а тварини інакші — емоції у них справжні. Сьогодні ми знову відчули себе дітьми і згадали, як це щиро радіти усьому, що нас оточує.

Довідково. АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі, яка забезпечує близько 75 % від загального видобутку газу в Україні. ГПУ «Полтавагазвидобування» — газопромислове управління , що входять до складу АТ «Укргазвидобування» та здійснює виробничу діяльність у східній і центральній частині України.

Лілія Удоденко


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/08/pratsivnyky-poltavahazvydobuvannia-pro-vidvidyny-fel-dman-ekoparku-my-znovu-vidchuly-sebe-dit-my-s-ohodni/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя